Українська| Русский| English
Головне меню
Доставка


Здійснюємо вчасну доставку у всі регіони незалежно від партії замовлення.
Нагороди


Гільзи картонні, кутники
від "Алькоре"Гільзи картонні спіральної навивки

Гільзи картонні  картонна шпуля  картонна втулка

  Картонні гільзи (шпулі, втулки, патрони) традиційно використовуються для намотки різних рулонних матеріалів, як циліндричні ємності для упаковки сипучих харчових і не харчових продуктів. Ми розуміємо що картонні гільзи - це основа, без якої неможливо проводити якісну продукцію. Адже у багатьох випадках намотуваний матеріал в сотні, а іноді і в тисячі раз дорожчий. Тому, погодьтесь, гільзі треба довіряти.
  Ми стежимо за дотриманням показників міцності і правильної геометрії гільз. Використовуємо сировину, спеціально розроблену виключно для виробництва картонних гільз. І той факт, що нашими замовниками є підприємства-лідери своїх галузей, підтвержує нашу якість.

  Підприємство "Алькоре" виготовляє картонні гільзи таких типорозмірів:
  • внутрішній діаметр - від 50 мм до 600 мм
  • товщина стінки - від 3 мм до 13 мм
  • довжина від 5 мм до 6000 мм
 У залежності від вимог Вашого виробництва пропонуємо три класи міцності гільзи, що дозволить зробити оптімалний вибір за критеріями ціни і якості.

  • Екстра плюс(АР) - гільза підвищеної міцності. При виготовленні використовується високоякісні матеріали і спеціально підібрана система клеїв;
  • Екстра(ЕР) - гільза звичайної міцності.
  • Стандарт(НР) - гільза стандартної міцності.


 Для виконання Вашого замовлення, нам необхідно отримати від Вас наступну інформацію:
    - внутрішній діаметер;
    - товщину стінки;
    - довжину з точними допусками гільз;

 За Вашим бажанням на поверхні гільзи можуть бути нанесені координати, логотип фірми та інша інформація методом флексодруку. Також ми розглядаємо можливість постачати гільзи більших діаметрів - від 200мм до 600мм.
 Ми пропонуємо упаковку гільзи на піддони з фіксацією стрейч-плівкою і поліпропіленовою стрічкою, що забезпечує цілісність палет. Дана упаковка не вимагає великих складських приміщень, легко перераховується, вимагає мінумум часу для завантаження та розвантаження машини, упаковка забезпечує збереження гільз при транспортуванні на далекі відстані.

Ми будемо раді співпраці з Вами!


<< Назад

Виробництво картонної гільзи в Алькоре